.

.

טיפול מגנטי מתאים בתוספת צמיד, סופר כוח מגנטי הצמיד, Slimmers טיפול מגנטי הצמיד, עבור גברים, נשים, ספורט לפתור דלקת מפרקים לרדת במשקל (כסף, זהב)

טיפול מגנטי מתאים בתוספת צמיד, סופר כוח מגנטי הצמיד, Slimmers טיפול מגנטי הצמיד, עבור גברים, נשים, ספורט לפתור דלקת מפרקים לרדת במשקל

ILS 8.40
קיים

【Magnetotherapy מתאים בתוספת צמיד】מגנטי עיצוב, משפר את חילוף החומרים ואת זרימת הדם קידום מהירה ובריאה במשקל. 【מקדם התמוטטות שומן】אותות הגוף יעיל פירוק של תאי שומן זה יעזור לך לאבד שומן תינוקות מהר יותר, מגביר את חילוף החומרים מהיר יותר, עיכול זה יכול לעזור לך להשיג גוף רזה בלי יותר מדי מאמץ. 【מסיר מזיקים הרעלן】מנקה ומסיר רעלנים מזיקים שהופך את הגוף שלך בחינם מאתר מחלה נפוצה כמו כאב ראש, בחילות, קור, וכו'. 【הצמיד מתכוונן אורך】הצמיד מתכוונן : חזק עם אבזם זה נשאר שם.מאפשר לך להקטין אותה בקלות בבית. 【מתנה】פשוט ומעוצב בסגנון, מתנה מושלמת לבני משפחה, חברים או אחרים.להשיג גוף רזה בלי יותר מדי מאמץ עם טיפול מגנטי מתאים בתוספת צמיד!הקלה בכאב של דלקת פרקים, דלקת בשורש כף היד, מפרקים, כאבי שרירים.להפחית את הדלקת היד, כף היד, הזרוע, המרפק, ומפרקים אחרים.שחזור אנרגיה טבעיות כדי להפחית עייפות, מתח.סוג פריט : צמיד חומר : סגסוגת משקל : 63g חבילה : 1 יח ' x טיפול מגנטי מתאים בתוספת צמיד הערות : 1. בבקשה לאפשר 1-3 ס " מ הבדל עקב מדידה ידנית. 2. בשל המסך משנה את צבע יכול להיות קצת שונה ממה שאתה מצפה, בבקשה לאפשר לו. 3. בבקשה אל תעזוב שלילי היזון-חוזר. אם דברים לא הסתדרו.תודה!.

R

הצעות דומות