.

.

1 זוג במגירה רצים, מדריך מסילות המיסב שקופיות מסילות מגירה רכבת,3 קיפולים הרחבה,לצד הר,עבור שולחנות ארונות ארונות נעליים ארונות(גודל:20 ס מ(8in))

1 זוג במגירה רצים, מדריך מסילות המיסב שקופיות מסילות מגירה רכבת,3 קיפולים הרחבה,לצד הר,עבור שולחנות ארונות ארונות נעליים ארונות(גודל:20

ILS 57.75
קיים

【חומר באיכות גבוהה】 מתכתי שנבחר עבה קר התגלגל, פלדה, חומר חזק שחיקה, קשיחות, לא קל לשבור, עמיד. 【חלקה התנהגות】 מוצק מיסב עיצוב מבטיח שקט וחלק תנועות כאשר פותחים את המגירה. 【מגירה מסילות】 זוג מסילות יכול לעמוד בעומסים של עד 20 ק " ג. 【לטווח ארוך להשתמש】 הסט כולל 2 חתיכות של רהיטים מסילות שאתה יכול לטעון את שמאל ואת צד ימין של מגירה. 【בשימוש נרחב】 המשמשים יישומים כגון האחסון של ארונות מטבח, חדר ארונות, ארון מגירות, שולחן כנים, כללי מגירות.specification Name : מגירה Slides Material : קר התגלגל steel Size : כמו shown Maximum עומס, קיבולת : 20kg Design : נתיק design Slide סגנון : 3-דרך הרחבה מלאה, צד mounting Suitable לבית / למשרד ארונות, תעשייתי מגירות, אבטחה מגירות, תערוכה מגירות, כבד drawers Scope של משלוח : 1. זוג במגירה runners Hints : 1. זמן האספקה הוא 10-21 ימי עבודה.אם את הלוגיסטיקה לא עודכנו במשך זמן רב, אנא פנה אלינו, אנו אענה לך בתוך 24 שעות.2. כל המוצרים נמצאים סוג, נמדדת באופן ידני.בשל ההשפעות של זווית הירי, תאורה, מסך, יש בהכרח קלה הבדלי צבע וטעויות.תודה לך על ההבנה שלך.

R

הצעות דומות